Skip to the content

 

Výsledky za Olomoucký a Zlínský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

ECO it

Soukromá střední odborná škola Hranice

2

Wild Snack

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

3

Qelb

Obchodní akademie, Prostějov

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Jana Bártová

Nestlé Česko s.r.o.

Ondřej Mervart

JA Alumni Czech

Denisa Jandová

Baťa

Richard Vlk

Raiffeisenbank a.s.

Martin Mušinský

Continental Barum s.r.o.

Martina Křížková

EuroManagers

Martina Švehláková

JA Czech

Veronika Poslušná

ManpowerGroup

 

Výsledky za Středočeský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Psí štěstí

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim

2

FÜN

Obchodní akademie, Lysá nad Labem

3

MEMADET

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Tomáš Mocek

Centrum HiLASE, Fyzikální ústav AV ČR

Tomas Meisner

Kiwi.com

Matěj Vondřich

JA Alumni Czech

Marcela Pánková

MAS Vyhlídky, z.s.

Tomas Kadlec

Citibank

Barbara Svojanovská

Středočeské inovační centrum

Jan Synek

Euler Hermes

Michal Tůma

Coca Cola HBC CZSK

 

Výsledky za Plzeňský a Karlovarský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Prodotto

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

2

MERAKI

Gymnázium, Stříbro

3

Batique

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Lucie Štichová

JA Alumni Czech

Jan Beneš

Beneš & Michl

Jiří George Konečný

JGK s.r.o.

Barbora Volfová

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje

Jana Hrabáková

MucosPharma CZ

Dana Malcová

Ing. Dana Malcová

Radka Jansova

core questions

Alice Harlasová

JA Czech

 

Výsledky za Královehradecký a Liberecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Botelo

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

2

Relivio

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

3

MŇAMSLO

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Daniela Antropiusová

Centrum investic, rozvoje a inovací

Vendula Fečková

Sdružení SPLAV, z.s.

Jana Hanušová

Centrum investic, rozvoje a inovací

Zdenka Vondrackova

C.S.CARGO a.s.

Arnošt Štěpánek

Krajský úřad Královéhradecký kraj

Jaroslav Šeba

JA Alumni Czech

Tereza Hyšková

Marketing Heroes

Ondřej Moš

Technická univerzita v Liberci

 

Výsledky za Pardubický kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

PapTop

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

2

Infiltrated

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

3

FAS media PR

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Tomáš Vlasák

CzechInvest

Lukáš Hula

Národní pedagogický institut České republiky

Jan Louda

IBM ČR

Ludvík Jubánek

JA Czech

Anna Kopáčová

MetLife Europe d.a.c, pobočka pro Českou republiku

Natálie Brožová

Manpowergroup

Veronika Přibylová

Dermacol

Denisa Smržová

JA Czech

 

Výsledky za Moravskoslezský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Seen

Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka

2

GUIMA

Matiční gymnázium, Ostrava

3

Reobleč

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Ing. Martin Pokorný, MBA

ALVIT - inovace a vzdělávání s.r.o.

Lukáš Dadej

Marketing Heroes

Miluše Psotová

Okresní hospodářská komora Opava

Alena Aichmanová

JA Czech

Petra Hollá

Provident Financial s.r.o.

Martina Jindrová

NN

Pavlina Kusa

Bloomberg

Heinrich Homola

EXPANDIST

 

Výsledky za Jihočeský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Cup of Joy

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice

2

Pesonic

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín

3

REMEDY

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Martina Vilma Kovarova

Schwan Cosmetics

Tomáš Urban

ABRA Software a.s.

Dita Šamlová

NN

Martina Járková

NN

Pavol Lukáč

Wavemaker Czech s.r.o.

Pavel Flegl

Dentsu Czech Republic

Eliška Straková

JA Alumni Czech

Robert Žamboch

Deloitte

Denisa Smržová

JA Czech

 

Výsledky za Jihomoravský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Valtické sušenky

Střední vinařská škola Valtice

2

Nature

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno

3

Plátěné radosti

Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Jana Vlachová Rasochová

Enbra, a.s.

Karel Vlach

ENBRA, a.s.

Jiří Hrubý

MAS Bobrava, z.s.

Petr Červenka

AT&T

Radim Zemánek

Currys COE, s.r.o.

Štěpán Landa

Semibold

Martin Braun

MAS Podbrněnsko

Simona Sušilová

JA Czech

Nováková Andrea

Hello bank

 

Výsledky za kraj Hlavní město Praha

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Cool hůl

Střední škola umělecká a řemeslná Praha

2

Tstudio

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára

3

Chrobáci

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Karolína Černohorská

Nespresso

Zuzana Mravík Zelenická

Samsung Electronics

Aneta Švancarová

SAP Concur Czech

Michal Tokoš

Samsung Electronics Czech and Slovak

Slavomíra Barníková

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.

Marie Dousova

Nestle

Petr Dimitrov

International School of Prague

Filip Kuchař

Pedagogická fakulta UK

Ing. Dagmar Pokorná, MBA

SATPO management, s.r.o.

Dominika Kadeřábková

NN

Martin Lašek

SAP Concur

 

 

Výsledky za Kraj Vysočina

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Sketio

Gymnázium Chotěboř

2

A design

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

3

Včelík

Střední průmyslová škola Třebíč

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Jana Patková

ITW

Jindra Sýkorová

Dobrý anděl

Jáchym Gregor

Česká středoškolská unie

Martin Smrž

JA Czech

Helena Tabakovova

ABSL

Pavlina Kusa

Bloomberg

Jaroslav Vavřina

Harley Davidson Praha

Denisa Smržová

JA Czech

  

KRAJŠTÍ PARTNEŘI SOUTĚŽE

   

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!