Skip to the content

Novinky

Vítejte na blogu JA Czech. Právě tady se dozvíte informace o našich akcích a aktuálním dění!

World Food Day (WFD) Foodathon

Studenti, není vám lhostejný nedostatek základních potravin v zemích třetího světa? Chcete potkat nové přátele, procvičit si angličtinu a poznat nové kultury? Přihlaste se na celosvětový World Food Day (WFD) Foodathon.

BEAMentor Konference byla v Senátu!

Ve středu 15. 9. 2021 se uskutečnil 3. ročník BEAMentor Konference, jejímž cílem je pozvat lidi z businessu do prostředí středních škol, aby využili své znalosti a dovednosti při mentorování studentů 3. ročníků středních škol po celé České republice v programu JA Studentská firma a pomohli jim v jejich podnikání a podnikavosti, a to svou zkušeností z praxe.

Výsledky soutěže Nejlepší JA Titan tým 2021

Gratulujeme vítězům 22. ročníku národní soutěže Nejlepší JA Titan tým 2021!

Výsledky soutěže JA MANAŽEREM NANEČISTO 2021

13. ročník mezinárodní ekonomické a manažerské soutěže JA MANAŽEREM NANEČISTO 2021 zná své vítěze!

Konference pedagogů JA Studentské Firmy: JA Podnikavý učitel

Srdečně vás zveme na konferenci pro „podnikavé pedagogy“ vzdělávacího programu JA Studentská Firma zaměřeného na reálné podnikání studentů ve školách.

Jak na kariéru v IT, když nejste programátor?

V novém webináři se naši studenti a pedagogové dozví, co všechno je při přípravě na vstup do pracovního prostředí důležité, na co se při výběru kariéry zaměřit nebo jak spolu souvisí jednotlivá oddělení a pracovní pozice.

Soutěž NEJLEPŠÍ JA TITAN TÝM 2021 jde do finále!

Nejlepších TOP8 týmů nyní postupuje do finále 22. ročníku soutěže NEJLEPŠÍ JA TITAN TÝM 2021!

Soutěž JA Manažerem nanečisto pro VŠ

Po měsíční napínavé hře JA Titan v základním kole soutěže pro české a slovenské vysoké školy Vám představujeme TOP8 finalistů 13. ročníku.

JA SAP Concur IT Innovation Camp

Pár týdnů před koncem školního roku proběhl další JA SAP IT Innovation Camp, ve kterém tentokrát studenti řešili zadání na téma online testování.