Skip to the content

Novinky

Vítejte na blogu JA Czech. Právě tady se dozvíte informace o našich akcích a aktuálním dění!

Poděkování učitelům a mentorům

Vážení pedagogové a mentoři, chtěli bychom vám ze srdce poděkovat za vedení studentů během výuky vzdělávacích programů JA Czech a za dobrou spolupráci ve všech doprovodných aktivitách

Konference: JA Podnikavost ve vzdělávání 2024

Zveme vás na konferenci JA Podnikavost ve vzdělávání 2024, kterou organizuje JA Czech ve spolupráci s předsedou Senátu PČR, panem Milošem Vystrčilem.

Oznámení vítězů TES AWARDS 2024!

JA Europe a Intel s hrdostí oznamují vítěze The Entrepreneurial School Awards 2024, oceněné za jejich výjimečný přínos k podnikatelskému vzdělávání.

Výsledky soutěže Social Innovation Relay 2023/24

Další ročník soutěže o sociálních inovacích je u konce. Letos jsme zaznamenali rekordní počet přihlášených nápadů. Z celkem 50 přihlášených týmů, které vymyslely inovativní nápad na sociální podnikání, bylo vybráno TOP10 a ty postoupily do celorepublikového kola.

JA AWARD CEREMONY – Slavnostní zakončení školního roku 2023-24

Na slavnostním setkání JA AWARD CEREMONY, které proběhlo 11. června v rezidenci velvyslance Spojených států amerických, jsme společně s našimi nejlepšími studenty, pedagogy, partnery a mentory uzavřeli další úspěšný rok.

JA Media Cup 2024 - návštěva Czech News Center

JA Studentské firmy, které se umístily na předních místech soutěže JA Media Cup, byly pozvány do prostor Czech News Center, největšího mediálního domu v ČR.

Pozvánka na akreditované školení pedagogů - Výchova k podnikavosti na SŠ

Přihlaste se na akreditované školení Výchova k podnikavosti na SŠ

INOVAČNÍ KEMP RE-POWER YOUR FUTURE KARLOVY VARY

Dne 6.6. 2024 proběhl druhý Inovační kemp programu Re-power your future, tentokrát v Karlových Varech v krásném prostoru Alžbětiných Lázní. Soutěže se zúčastnilo více než 60 studentů ze 4 středních škol z Karlovarského kraje, kteří byli náhodně rozděleni do 8 týmů.

Inovativní programy pro rozvoj finanční gramotnosti a podnikavosti studentů!

Hledáte inovativní způsob, jak rozvíjet u studentů finanční gramotnost a podnikavého ducha? Zapojte se do programů Junior Achievement (JA Czech)!