Skip to the content

Novinky

Vítejte na blogu JA Czech. Právě tady se dozvíte informace o našich akcích a aktuálním dění!

Gratulujeme vítězům Mezinárodního Innovation Campu

10. listopad 2021 byl velmi úspěšným dnem pro tým Relivio z Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové.

Školení Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech 1.12.2021

Zveme všechny středoškolské pedagogy na další akreditované školení z našeho cyklu „Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech“.

Soutěž Učitel podnikání 2021/2022

Soutěž je určena pedagogům studentských firem, kteří aktivně podporují své studenty v podnikání, rozvíjí své business dovednosti a znalosti a spolupracují s mentory a kanceláří JA Czech.

Social Innovation Relay 21/22

Ve spolupráci s NN otevíráme další ročník projektu Social Innovation Relay zaměřeného na sociální podnikání.

Soutěž JA Media Cup 2021/2022

Soutěž je určena studentským firmám, které chtějí mediálně prezentovat svoji podnikatelskou činnost a tím zvyšovat povědomí o svém školním podnikání ve veřejných médiích a na sociálních sítích.

Mezinárodní Online Innovation Camp

Zúčastni se jedinečné akce a staň se tvůrcem a propagátorem inovativních nápadů. Vyzkoušíš si práci v týmu, komunikaci, prezentaci a obhajobu svých nápadu před odbornou porotou!

10. jubilejní ročník veletrhu JA Studentských firem v Hradci Králové

Změřte síly s ostatními studentskými firmami a přihlaste se na již tradiční veletrh, který se koná 7. 12. 2021 a jehož pořadatelem je OA, SOŠ a JŠ, Hradec Králové.

Soutěž TOP LOGO

Podnikání ve studentských firmách již pomalu startuje a my Vám nabízíme první kreativní soutěžní nabídku.

Firemní dny Jihomoravského kraje

Dne 13. října 2021 proběhl první ze tří ročníků soutěže Firemní dny Jihomoravského kraje, který pořádala organizace JA Czech ve spolupráci s environmentální vzdělávací organizací Lipka.