Skip to the content

Novinky

Vítejte na blogu JA Czech. Právě tady se dozvíte informace o našich akcích a aktuálním dění!

Podnikavé miniprojekty

Mohou mít vaši žáci nápad, který (z)mění alespoň malý kousek světa? Nyní mohou získat 20 000 Kč na jeho realizaci! 

Webinář Soft Skills 12/22

Zveme vás na další webinář Soft Skills v rámci AT&T Aspire Academy.

Virtuální tržiště

I v letošním školním roce jsme pro Vás připravili JA Virtuální tržiště studentských firem, ve kterém můžete nabízet své produkty k prodeji.

Soutěž JA Top Logo 2023

Soutěž poskytuje studentům jedinečnou příležitost soutěžit v oblasti grafického designu loga firmy a produkce reklamního videa produktu. 

JA Citi International Innovation Camp

JA Czech ve spolupráci s Citi Foundation a JA Slovensko pořádá pro studenty středních škol soutěž International Innovation Camp. Soutěže se zúčastní celkem 100 studentů, 50 ze Slovenska a 50 z České republiky.

Junior Achievement a UNICEF pomáhají mladým ukrajinským uprchlíkům

UNICEF (United Nations Children’s Fund) a Junior Achievement se dohodly na úzké spolupráci a partnerství při pomoci pro ukrajinské žáky a studenty žijící v ČR.  

Přibývá lidí z praxe, které naplňuje učit. Mentoring studentů školy vítají

Generace třicátníků a čtyřicátníků se vrací do škol – chtějí učit. Uspěli ve svých oborech a touží předávat své zkušenosti, ale často naráží na chování dětského kolektivu. Dobrovolný mentoring umožňuje vyzkoušet si práci s dětmi po boku kantora a zjistit, co výuka obnáší.

Výchova k podnikavosti na SŠ - 31.10.2022

Zveme všechny středoškolské pedagogy na další pokročilé akreditované školení z našeho cyklu „Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech“

Veletrh JA firem v Hradci Králové

Změřte síly s ostatními JA firmami a přihlaste se na již tradiční soutěžní veletrh PODNIKATELÉ BUDOUCNOSTI, který se koná 6. 12. 2022 v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové.