Skip to the content

Novinky

Vítejte na blogu JA Czech. Právě tady se dozvíte informace o našich akcích a aktuálním dění!

UPLIFT Unicef

V rámci programu Uplift UNICEF jsme pro vás připravili nové e-learningové kurzy.

EY Akademie udržitelného podnikání

Jménem našeho partnera EY bychom Vám rádi představili a nabídli bezplatný online kurz pro studenty středních škol týkající se praktických témat z oblasti udržitelného podnikání.

Sci-Tech Challenge 2023

Dovolujeme si Vás pozvat na setkání se společností ExxonMobil v rámci partnerského programu Sci-Tech Challenge.

Firemní dny Jihomoravského kraje 3

Dne 2. března 2023 proběhl třetí ze tří ročníků soutěže Firemní dny Jihomoravského kraje, který pořádala organizace JA Czech ve spolupráci s environmentální vzdělávací organizací Lipka.

JA Učitel podnikání 2023

Organizace JA Czech děkuje všem pedagogům praktického výukového programu JA Studentská firma, kteří se letos aktivně zapojili do 5. ročníku soutěže JA Učitel podnikání 2022/2023.

Solve for Tomorrow

Blahopřejeme TOP 10 týmům, které postupující do finále soutěže Solve for Tomorrow!

Známe 10 týmů, které postupují v projektu SIR!

Je to tady! Letošní ročník soutěžního projektu  Social Innovation Relay (SIR), ve kterém se studenti seznámí se základy sociálního podnikání a zároveň mohou vyhrát hodnotné ceny, má své postupující!

JA NN SOCIAL INNOVATION CAMP

Zúčastni se jedinečné akce a staň se tvůrcem a propagátorem inovativních nápadů. Vyzkoušíš si práci v týmu, komunikaci, prezentaci a obhajobu svých nápadu před odbornou porotou!

Náctiletých podnikatelů v Česku rychle přibývá. Vědí, co zákazníci chtějí

V Česku je nejvíc mladých podnikatelů do 25 let za poslední půl dekády. Počet byznysmenů ve věku 18 až 20 let se oproti roku 2017 zvýšil o 46 procent. Svůj podíl na tom mají i vzdělávací programy určené středoškolákům.