Skip to the content

Novinky

Předsevzetí mladé generace? Zlepšit životní prostředí a sociální vztahy

Každého někdy napadne: „Kdybych tak mohl… tohle změnit!“ V programu Samsung Solve for Tomorrow mají studenti příležitost – do soutěže technologických nápadů s tématem „inovace pro udržitelnou budoucnost“ se letos přihlásilo téměř 70 týmů z Česka a Slovenska.

Soutěž JA Media Cup

Tato soutěž je určena studentským firmám, které chtějí mediálně prezentovat svoji podnikatelskou činnost a tím zvyšovat povědomí o svém školním podnikání ve veřejných médiích a na sociálních sítích.

Mezinárodní veletrh JA Studentských firem

11. ročník mezinárodního veletrhu JA Studentských firem v Hradci Králové má své vítěze

Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech

Zveme všechny středoškolské pedagogy na pokročilé akreditované školení z našeho cyklu „Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech“ – poslední v letošním školním roce 2022/2023.

Akreditované školení učitelů

Zúčastněte se akreditovaného školení pořádaného Junior Achievement, o.p.s.

Od září v Česku vzniklo 270 studentských firem

Úspěšný přechod ze školy na pracovní trh nezajistí jen dobré známky. Praktický vzdělávací program JA Studentská firma ukazuje, že cesta, jak jednoduše skloubit formální vzdělávání se světem práce, existuje.

Virtuální tržiště

I v letošním školním roce jsme pro Vás připravili JA Virtuální tržiště studentských firem, ve kterém můžete nabízet své produkty k prodeji.

Soutěž JA Top Logo 2023

Soutěž poskytuje studentům jedinečnou příležitost soutěžit v oblasti grafického designu loga firmy a produkce reklamního videa produktu. 

Webinář Soft Skills 12/22

Zveme vás na další webinář Soft Skills v rámci AT&T Aspire Academy.