Skip to the content

Novinky

Podnikatelská akademie pro základní školy

Ve spolupráci a za finanční podpory rychnovského sdružení SPLAV a Junior Achievement proběhl ve dnech 26. října, 2. a 9. listopadu 2021 pilotní vzdělávací program pro žáky ZŠ - Podnikatelská akademie.

Virtuální tržiště

Velmi nás těší, že vám můžeme představit v této nelehké době nové možnosti nákupu dárků pro vaše blízké a to prostřednictvím online JA Virtuálního tržiště našich studentských firem.

Gratulujeme vítězům Mezinárodního Innovation Campu

10. listopad 2021 byl velmi úspěšným dnem pro tým Relivio z Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové.

Školení Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech 1.12.2021

Zveme všechny středoškolské pedagogy na další akreditované školení z našeho cyklu „Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech“.

Soutěž Učitel podnikání 2021/2022

Soutěž je určena pedagogům studentských firem, kteří aktivně podporují své studenty v podnikání, rozvíjí své business dovednosti a znalosti a spolupracují s mentory a kanceláří JA Czech.

Social Innovation Relay 21/22

Ve spolupráci s NN otevíráme další ročník projektu Social Innovation Relay zaměřeného na sociální podnikání.

Soutěž JA Media Cup 2021/2022

Soutěž je určena studentským firmám, které chtějí mediálně prezentovat svoji podnikatelskou činnost a tím zvyšovat povědomí o svém školním podnikání ve veřejných médiích a na sociálních sítích.

Mezinárodní Online Innovation Camp

Zúčastni se jedinečné akce a staň se tvůrcem a propagátorem inovativních nápadů. Vyzkoušíš si práci v týmu, komunikaci, prezentaci a obhajobu svých nápadu před odbornou porotou!

10. jubilejní ročník veletrhu JA Studentských firem v Hradci Králové

Změřte síly s ostatními studentskými firmami a přihlaste se na již tradiční veletrh, který se koná 7. 12. 2021 a jehož pořadatelem je OA, SOŠ a JŠ, Hradec Králové.