Skip to the content

Novinky

VELETRH STUDENTSKÝCH A DĚTSKÝCH FIREM

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Veletrh JA Expo

Dovolte nám představit 26. ročník studentského veletrhu podnikání JA EXPO, který každoročně pořádáme ve spolupráci s mnoha významnými partnery JA Czech.

Social Innovation Relay

Rádi bychom Vaši školu přizvali k účasti v novém ročníku soutěžního projektu Social Innovation Relay (SIR), ve kterém se studenti seznámí se základy sociálního podnikání a zároveň mohou vyhrát hodnotné hmotné ceny.

Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná Praha získala prestižní evropské ocenění TES Awards

Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná Praha získala prestižní evropské ocenění pro nejvíce podnikatelsky aktivní školu v České republice!

Vítězové JA Citi Innovation Campu

Blahopřejeme vítězům JA Citi Innovation Campu, konaného 10.11.2020!

Veletrh JA Studentských Firem „Podnikatelé budoucnosti“ On Line

Dovolujeme si vás informovat, že 9. ročník mezinárodního veletrhu JA Studentských Firem „Podnikatelé budoucnosti“, který pořádá OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ v Hradci Králové ve spolupráci s organizací JA Czech ve dnech 8. - 9. prosince 2020, se bude konat ON-LINE.

JA CITI MEZINÁRODNÍ INNOVATION CAMP

Tradiční mezinárodní JA Citi mezinárodní Innovation Camp letos proběhne on-line! Jednodenní soutěž, ve které si středoškoláci mohou vyzkoušet svou kreativitu a komunikační a prezentační dovednosti chystáme na 10. 11. 2020.

Top Logo

Představujeme vám 1. ročník nové soutěže JA TOP LOGO!

 

Veletrh JA Studentských Firem „Podnikatelé budoucnosti“

Dovolte nám pozvat vás na 9. ročník mezinárodního veletrhu JA Studentských Firem „Podnikatelé budoucnosti“, který pořádá OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ v Hradci Králové ve spolupráci s organizací JA Czech ve dnech 8. - 9. prosince 2020.