Skip to the content

Soutěžní veletrh JA Studentská firma roku

Vážení,

srdečně Vás zveme na 25. ročník soutěžního veletrhu „JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU“ 2019/2020, který pořádá vzdělávací organizace JA Czech pro zapojené školy do vzdělávacího programu JA Studentská Firma ve spolupráci s mnoha významnými partnery z podnikatelské a business sféry.

Co je pro Vás připraveno?

  • 11 atraktivních soutěžních kategorií (5 povinných a 6 volitelných)!
  • Ve všech soutěžních kategorií oceňujeme první 3 týmy a jejich učitele!
  • Atraktivní ceny až pro 180 studentů!
  • Soutěžte o postup do velkého FINÁLE. Postupuje 10 týmů!
  • Vítěz reprezentuje ČR v mezinárodním finále „JA Europe Company of the Year Competition 2019/2020“, jehož 31. ročník se koná v Lisabonu v Portugalsku!

KDY: 2. 4. 2020 (čtvrtek) od 10:00 – 17:00 hodin

KDE: Obchodní centrum Galerie Harfa v Praze

Pro registraci studentských týmů je určen tento online formulář ZDE, a to nejpozději do 31. 1. 2020.

Akce je přístupná veřejnosti. JA Czech tímto srdečně zve zástupce školy, spolužáky, rodinné příslušníky, mentory a partnery, aby se přišli podívat a podpořit své soutěžní týmy a načerpat atmosféru plnou energie, kreativity a podnikavosti našich skvělých studentů!

Doplňující informace k akci poskytne Simona Sušilová, 602 656 120 nebo na e-mailu jafirma@jaczech.cz.

Tento soutěžní koncept s 11 soutěžními kategoriemi jsme připravili pro motivaci nejširšího spektra škol, studentů a jejich firem. Věříme totiž, že každá studentská firma může uspět, když se zaměří na specifickou oblast, která je jí vlastní nebo blízká, např. díky oboru studia. Věříme, že tato motivace je pro studenty zajímavá, a že budeme moci na pódium pozvat 25 nejrůznějších studentských firem, které převezmou ceny z rukou partnerů jednotlivých soutěžních kategorií.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým JA Czech

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!