Skip to the content

Představujeme vám 3. ročník soutěže 

JA MEDIA CUP

 

Cílem soutěže je mediálně prezentovat podnikatelskou činnost studentů prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků a co nejvíce tak zviditelnit JA Studentskou firmu, školu a vzdělávací organizaci JA Czech.

Soutěž JA MEDIA CUP oceňuje schopnost studentů mediálně prezentovat svoji podnikatelskou činnost v JA Studentské firmě před širokou veřejností prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků. Cílem je co nejvíce zviditelnit JA Studentskou firmu, její školu a vzdělávací organizaci JA Czech.

Soutěž je určena všem registrovaným firmám zapojeným ve vzdělávacím programu JA Studentská firma ve školním roce 2022/2023. Podmínkou účasti je zaslání PR příspěvků s uvedenými technickými parametry do uvedeného termínu. Vítězem se stává zástupce firmy s nejvyšším počtem dosažených bodů.

Zahájení ročníku: 1. 11. 2022

  • Uzávěrka zasílání PR podkladů: do 28. 4. 2023
  • Vyhlášení výsledků: 3. 5. 2023, www.jaczech.org
  • Předání soutěžních výher: červen 2023, JA Award Ceremony v Praze

Co se hodnotí? Zveřejnění článků, reportáží, rozhovorů a videí v regionálních i celostátních médiích - TV, rádia, tisk*, on-line média** a sociální média ***. Ve všech příspěvcích musí být uveden název JA Studentské firmy, školy a organizace JA Czech.

* Tisk - tištěnými médii rozumíme ta, která jsou ověřena kanceláří ABC ČR (www.abccr.cz) a oficiální periodika vydávaná státní správou.

**Akceptujeme on-line média, která dosáhnou pozice Page Authority >= 25 v hodnocení on-line médií  dle MOZ.com (https://moz.com/domain-analysis). 

*** Za sociální média akceptujeme tyto sociální sítě - Facebook.com, Instagram.com, Twitter.com, LinkedIn.com. Na jiných sociálních sítích články do soutěže JA Media Cup nejsou akceptovány. Sociální média musí být označena hashtagy:  #JACzech, #JAFirma, #JAMediaCup

Tištěná a online média - článek, reportáž, rozhovor či video reportáž o činnosti firmy – 10 bodů za každý příspěvek

Sociální média - příspěvek o činnosti firmy včetně hashtagů – 1 bod za každý příspěvek (maximum je 10 postů tj. 10 bodů na každé z těchto sociálních sítí - Facebook.com, Instagram.com, Twitter.com, LinkedIn.com)

Body nelze započítat za dočasné příběhy (24 hodinové) a nasdílené příspěvky zveřejněné organizací JA Czech.  

Přihlášení odkazů na příspěvky je realizováno pomocí online formuláře

Výsledky budou oznámeny 3. 5. 2023 online na webu www.jaczech.org

Vítězové budou vybráni dle celkového součtu získaných bodů v termínu od 1. 11. 2022 do 28. 4. 2023.

Cenou pro vítěze bude Job Shadow v redakci partnera soutěže ECHO24.

Seznam přihlášených prací Media Cup 2022/23 naleznete ZDE.

Seznam přihlášených prací Media Cup 2021/22 naleznete ZDE.

Výsledky soutěže Media Cup 2021/22 naleznete ZDE.

Seznam přihlášených prací Media Cup 2020/21 naleznete ZDE.

Výsledky soutěže Media Cup 2020/21 naleznete ZDE.

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!