Skip to the content

Proč potřebujeme vaši podporu?

Posláním naší neziskové organizace je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu. Pomáháme studentům startovat jejich úspěšnou kariéru. Již 30 let na školách po celé ČR realizujeme ucelenou koncepci nadstandardního zážitkového vzdělávání formou learning by doing.

Našim cílem je, aby co nejvíce mladých lidí zažilo podnikatelské aktivity na vlastní kůži a byli připraveni do života. Financování projektů věnujeme velké úsilí a máme řadu dlouholetých partnerů, bez jejichž podpory bychom naše aktivity nemohli realizovat. Nicméně abychom mohli naše aktivity udržet ve stávajícím rozsahu a kvalitě, musíme hledat další zdroje financí. Navíc máme nápady na spoustu dalších projektů, ale bez peněz zůstanou jen poznámkami na papíře.

Proto se obracíme i na individuální dárce - ty z vás, kteří by jakoukoli částkou chtěli podpořit naše aktivity (a to ať už jednorázovým darem či trvalým příkazem), nebo by věděli o někom, kdo by mohl finančně přispět (např. rodiče, podnikatelé apod.). V takovém případě vám budeme vděčni, pokud odkaz potenciálním dárcům přepošlete. 

https://www.darujme.cz/projekt/1201126

Darujme

 Co máme za sebou?

  • 30 let zkušeností
  • 360 tisíc absolventů našich vzdělávacích programů
  • 330+ škol, které se každoročně zapojují do našich programů
  • 30 let fungování programu JA Studentská Firma
  • Akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
  • 3300 odběratelů pravidelného zpravodaje 

Mladí lidé jsou naše budoucnost. Jejich vzdělávání je nutné přizpůsobit požadavkům trhu. Je potřeba připravit je na podnikání a práci v 21. století. Podnikavost, flexibilita, umění prezentovat a spolupráce uvnitř fluidních týmů jsou dovednosti, které jsou v 21. století potřebné. Všechny tyto dovednosti jsou součástí našich vzdělávacích programů.

Děkujeme za podporu mladých lidí -  jejich touhy pro vzdělání, zkušenostech a úspěchu.

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!