Skip to the content

Absolventi - JA Alumni

Účastí v programech JA Czech to ale nekončí. Absolventům se naopak otevírají dveře do absolventské sítě JA Alumni Czech plné neocenitelných příležitostí a vyjímečných kontaktů.


Pokud máš chuť posouvat své schopnosti dál a dělat něco navíc, ozvi se nám na info@jaalumni.cz

JA Alumni je nezisková organizace sdružující mladé a talentované lidi z celého Česka. Všechny spojuje nejen podobná zkušenost s JA Czech, ale také zájem o podnikání a seberozvoj. Jako aktivní člen si můžeš vyzkoušet:

  • Uspořádat vzdělávací akci pro další studenty
  • Prakticky rozvíjet své dovednosti
  • Rozšířit si svou síť přátel i profesních kontaktů
  • Potkat se s úspěšnými podnikateli nejen z Česka
  • Pomáhat studentům v programech JA Czech
  • Účastnit se mezinárodních akcí v rámci mezinárodní sítě

JA Alumni nefunguje pouze v České republice. Síť absolventů je dnes již v 83 zemích světa a neustále roste. Pravidelně se konají mezinárodní akce (workshopy, konference, neformální setkání…), které jako aktivní člen můžeš navštívit, a získat tak cenné přátele i v zahraničí. 

 

“Jsem Lucka a před dvěma lety jsem úspěšně absolvovala program JA Studentská Firma. Vyzkoušet si v 17 letech reálné podnikání pro mě byla zkušenost, která mi změnila život. Po skončení školního roku jsem se rozhodla s mou studentskou firmou pokračovat. Díky sítě kontaktů, kterou JA Alumni Czech má, jsem získala investory, mentory ale i kolegy.”

 

Více informací najdeš na našem webu http://jaalumni.cz/

 

Staňte se partnerem JA Czech a podporujte s námi vzdělání mládeže

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!