Skip to the content


 

JA AWARD CEREMONY – Slavnostní zakončení školního roku 2023-24

 

Na slavnostním setkání JA AWARD CEREMONY, které proběhlo 11. června v rezidenci velvyslance Spojených států amerických, jsme společně s našimi nejlepšími studenty, pedagogy, partnery a mentory uzavřeli další úspěšný rok.

Akce se konala pod záštitou americké ambasády a hosty přivítal Bijan Sabet, velvyslanec USA v Praze. Studenty svými slovy a příběhy inspirovali a motivovali také Irena A. Brichta, členka správní rady JA Czech a Matěj Kapošváry, úspěšný podnikatel a absolvent programu JA Studentská firma.

Studenti byli oceněni za své úspěchy v soutěžích a aktivitách, zaměřených na rozvoj podnikavosti, finanční gramotnosti a přípravu na budoucí pracovní svět, jako jsou JA Studentská firma, JA Start Up, Social Innovation Relay, Solve for Tomorrow.

Ocenění a velké uznání patří všem pedagogům, kteří svou tvrdou prací a angažovaností významně přispěli k úspěchu programů a soutěží JA Czech.

Děkujeme také našim partnerům, kteří podporují aktivity JA Czech, a společně s námi tak připravují studenty na úspěšný start do profesního života plného příležitostí.

Malou ochutnávku slavnostní atmosféry této akce najdete ve výběru z fotografií

Všechny fotografie z akce ZDE

Přejeme všem krásné léto a těšíme se na další společný školní rok!

Tým JA Czech

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!