Skip to the content

 

Výsledky za Plzeňský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

CrunchBerry

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany

2

Woother’s

Gymnázium, Stříbro

3

PowerStand

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

CrunchBerry

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Hana Myslivcová

JA Alumni

Petra Plachá

Student Cyber Games

Jiří Kutlák

Západočeská univerzita v Plzni, fakulta ekonomická

David Anthony Procházka (Anthony)

University of New York in Prague

Michal Voráček

UniCredit Bank

Martin Smrž

JA Czech

 

Výsledky za Liberecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

FROLLY

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec

2

Café luna

Gymnázium, Mimoň

3

FITMIX

Gymnázium, Mimoň

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

FROLLY

 
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Edem Hevi

SAP

Zuzana Mravík Zelenická

Samsung

Radim Zemánek

Thermo Fisher Scientific

Jaroslava Michálková

Česká komora PMI

Jana Machciníková

JA Czech

 

Výsledky za Karlovarský a Ústecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Aide

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

2

Playto

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

3

Saltare

Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

No Spill

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Renáta Gottasová

Nestlé

Matouš Kostomlatský

ICUK z.s.

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Dan Šťastný

UNYP

Radka Murasová

Inovační centrum INION

Jindřich Černý

UJEP FSE

Walbert Schmirler

ICUK

Martin Smrž

JA Czech

 

Výsledky za Zlínský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Brushey

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií

2

OTTOVKA

Střední odborná škola Luhačovice

3

LimoMade

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

OTTOVKA

Střední odborná škola Luhačovice

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Martin Mušinský

Continental

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Radovan Výsmek

Národní pedagogický institut České republiky

Petr Novák

AT&T

Zuzana Fišerová

Zlínský kraj

Radek Kadlík

HP Czech Republic Inc, s.r.o.

Denisa Smržová

JA Czech

 

Výsledky za Jihočeský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Photomem

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice

2

Dangle Creations

VAKANTIS střední škola a vyšší odborná škola

3

BookBuddy

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

Printly

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Ondřej Novotný

Citi

Tereza Raich

Johnson&Johnson

Patrik Madar

HP Inc

Tereza Šimečková

Admosphere Time

Dita Machaňová

NN

Marcela Hanušová

JA Czech

Veronika VIcková

Jihočeská Hospodářská Komora

 

Výsledky za Pardubický kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

AGAIN

Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice

2

EcoÉro

Střední škola technická, Vysoké Mýto

3

GrowGuide

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

AGAIN

Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Martin Bok

NN IT HUB Prague

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Lucie Richtr

Pardubický kraj, projekt KAP

Lenka Havelková

Krajský úřad Pardubického kraje

Štěpán Mikula

Studio aktivit a vzdělávání o.p.s.

Libuše Berauerová

UniCredit Bank

Denisa Smržová

JA Czech

David Kaninský

JA Czech

 

Výsledky za Moravskoslezský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

PitPad

Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka

2

FUSION

Gymnázium, Ostrava-Zábřeh

3

Edisonia

Střední škola PRIGO

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

PitPad

Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Silvia Čebeková

ExxonMobil Czech Republic, s.r.o.,

Tereza Dupaux

NN Životní pojišťovna

Klára Fittnerová

Ernst & Young, s.r.o.

Martin Marek

SAMSUNG ELECTRONICS

Alena Turková

Alumni Samsung

Simona Sušilová

JA Czech

Vendula Margaretis Rechová

Brain on Brands

 

Výsledky za Jihomoravský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Buchty

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská

2

Snapshot café

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská

3

K-BAR

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

16 Funny Ones

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Martina Jindrová

NN Životní pojišťovna

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Erika Dittrichová

Jihomoravský kraj

Bara Belova

AT&T

Dalibor Veselý

Samsung Tvoje šance

Ivo Mareček

UniCredit Bank

Petr Kleisner

JA Czech

 

Výsledky za Kraj Vysočina

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Nutty Delights

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř

2

Dr. Voštěps

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

3

Ceralux

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

Dreamy flames

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Veronika Hošáková

JA Alumni Czech

Zbyněk Čech

Kraj Vysočina

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Irena Brichta

Brichta & Partners sro

Veronika Přibylová

Dermacol

Marcel Pavelka

API - Akademie produktivity a inovací, s.r.o.

Denisa Smržová

JA Czech

 

Výsledky za Olomoucký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

ENVIPUP

Obchodní akademie, Prostějov

2

Arte Marcador

Obchodní akademie, Prostějov

3

MOON

Střední škola polygrafická, Olomouc

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

Mateřská škola Pohádka

Střední škola polygrafická, Olomouc

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Jana Bártová

Nestlé Česko s.r.o.

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Phuong Anh Nguyenová

Beplan, Alumni Samsung

Gita Vargas

HP

Dita Sedláčková

NN

Renata Veřmiřovská

UniCredit Bank

Martina Švehláková

JA Czech

 

Výsledky za Královehradecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Luffa

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

2

SweetLight

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

3

REBAN

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

Luffa

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Vendula Holubcová

Sdružení SPLAV, z.s.

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Michaela Havelková

Centrum investic, rozvoje a inovací

Adam Holda

Samsung Tvoje Šance (alumni)

Kamila Cimoradská

Flemedia

David Ševčík

Dermacol a.s.

Jarda Šeba

JA Czech

 

Výsledky za kraj Praha

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Aster

PRAGUE BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL

2

La Cup

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola

3

Swear.

Střední škola automobilní a informatiky

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

La Cup

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Pavlína Kusá

Bloomberg

Michaela Hamplová

Pražský Inovační institut

Ida Růžičková

NN pojišťovna

Marie Doušová

Nestle

Sandra Jirásková

EY

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Gabriela Repková

JA Czech

Monika Křečková

SAP

Kamila Cimoradská

Flemedia

 

Výsledky za Středočeský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

FOFR SHAKE

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany

2

Namari

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov

3

BiLanteStudios

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun

 

Cena veřejnosti

Studentská firma Škola Logo  Promo video

FOFR SHAKE

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Adam Kilian

Unicredit Bank

Tomas Kadlec

Citi

Pavel Malý

NN

Jaroslava Bosa Strolena

Johnson & Johnson

Matěj Vondřich

BP Action, Divadlo na Vinohradech

Eliška Straková

JA Alumni

Sabina Mičková

JA Czech

Josef Muller

Aspen Institute

Denisa Smržová

JA Czech

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!