Skip to the content


 

Vážení pedagogové JA Studentské firmy,

jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit 6. ročník soutěže

JA Učitel podnikání 2024

Soutěž je určena všem učitelům JA firem, kteří aktivně podporují studenty v podnikání, rozvíjí své business dovednosti a znalosti pomocí školení a spolupracují s mentory z praxe a kanceláří JA Czech. Učitelé, kteří získají nejvyšší počet bodů, budou na konci školního roku odměněni peněžními cenami.

Jak na to?

Jako registrovaný učitel vzdělávacího programu JA Studentská firma jste automaticky zařazen do soutěžního programu JA Učitel podnikání a máte přiřazeno číslo 23-SS-XXX dle Vaší Závazné přihlášky. Pod tímto číslem jste veden v tabulce, ve které můžete sledovat aktuální počet nasbíraných bodů. Body se připisují za aktivity Vaše a Vašich firem dle pravidel soutěže. Uzávěrka soutěže je 29. 3. 2024.

Co můžete vyhrát?

Pedagogové, kteří se umístí na prvních třech místech, získají peněžní ceny a to v hodnotě 10 000, 6 000 a 4 000 Kč. Škola vítěze získá registrační poplatky pro 30 studentů na nový školní rok zdarma a prestižní mezinárodní ocenění TES Award, které si osobně převezmou zástupci školy v Itálii na Sicílii.

Více podrobností k soutěži naleznete v JA e-learningu vzdělávacího programu JA Studentská firma zde v Metodice kapitoly 1.

 

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!