Skip to the content


Sci-Tech Challenge

Vážení učitelé a studenti,

dovolujeme si Vás pozvat na setkání se společností ExxonMobil v rámci partnerského programu Sci-Tech Challenge. Program probíhá v několik zemích Evropy a v České republice otevíráme v roce 2022 první ročník. Nepropásněte toto setkání. Vítejte!

Věříme, že setkání pro Vás bude inspirativní, seznámíte se se zajímavými lidmi a jejich kariérním příběhem, kteří Vás vtáhnou zábavným způsobem do světa STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika) a ukáží, že všechno je jeho součástí. 

Setkání Classroom Virtual Challenge je v českém jazyce pro jednodušší seznámení s tématem a jeho porozuměním. Mimo jiné Vás připraví na dubnové volné pokračování s názvem Sci-Tech National Challenge, do kterého se budete moci přihlásit a soutěžit v týmech při tvorbě řešení zadaného tématu. Národní Challenge bude již v anglickém jazyce, neboť vítězný tým postoupí do mezinárodního kola ExxonMobil Sci-Tech European Challenge.

 

REGISTRUJTE SE NA CLASSROOM VIRTUAL CHALLENGE CO NEJDŘÍVE NA TOMTO LINKU!


Těšíme se na Vás!

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!