Skip to the content

 

Výsledky za Pardubický kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Modellco

Střední škola technická a dopravní Gustava Habrmana Česká Třebová

2

Herbys

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

3

Shum

Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Tomáš Vlasák CzechInvest
Jana Klekar Pražský Inovační Institut, nebo sebe
Veronika Poslušná ManpowerGroup
Klára Šiková SAP
Čestmír Ondrůšek Raiffeisenbank a.s.
Eliška Straková JA Alumni Czech
Michaela ŠImšajová HP Inc.

 

Výsledky za Karlovarský, Ústecký a Liberecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

MOIKO

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

2

Citafit

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

3

Madera

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Luboš Zítka Citibank
Jan Wedlich Inovační centrum Ústeckého kraje, z.s.
Mgr. Daniel Trnka Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK)
Ondřej Mervart JA Alumni
Evžen Chlanda Provident Financial s.r.o.
Jana Machciníková JA Czech
Dušan Kočí NN
Tereza Hyšková Marketingová Hrdinka

 

Výsledky za Středočeský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Happy Baguette

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany

2

OktaPrint

Střední zemědělská škola, Čáslav

3

Tlapkey

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Tomáš Meisner Kiwi.com
Jaroslava Michálková Česká komora PMI
Tomas Kadlec Citibank
Václav Sušeň VS Investors
Matěj Vondřich JA Alumni Czech, z.s.
Jaroslava Bosa Strolena Johnson & Johnson
Benedikt Fischer Středočeské Inovační Centrum
Martin Smrž JA Czech

 

Výsledky za Zlínský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

vegoo

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií

2

Eggo

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií
https://youtu.be/wdKus7ncIqk

3

Snoodle

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Richard Vlk Raiffeisenbank a.s.
Martin Mušinský Continental Barum s.r.o.
Vít Janda TikTokuj.cz s.r.o.
Tomas Pinka pretlak.cz
Tomáš Kulhánek Creative Connections s.r.o.
Pavlina Kusa Bloomberg
Simona Sušilová JA Czech

 

Výsledky za Královehradecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Cap-it

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

2

Probon

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

3

Betleat

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Zdeňka Vondráčková C.S.CARGO a.s.
Dita Machaňová NN Group
Jaroslav Šeba JA Czech
Dita Šamlová NN
Patrik Madar HP Inc Czech Republic
Filip Malý NN
Gabriela Kunstová Taste.cz
Jiří Štěpán Královéhradecký TC

 

Výsledky za Olomoucký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

SoyEco

Obchodní akademie, Prostějov

2

Gesso

Obchodní akademie, Prostějov

3

Board Game Production

Obchodní akademie, Prostějov

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Martina Mihalovová ACCA
Josef Macák NN Životní pojišťovna a Penzijní společnost
Kamila Cimoradská Flemedia
Radek Melichar Pražský inovační institut
Martina Švehláková JA Czech
Nikol Sklenářiková EY
Jana Bártová Nestlé Česko

 

Výsledky za Moravskoslezský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

ŠIŠIGAMI

Matiční gymnázium, Ostrava

2

Myrugs.eu

Gymnázium, Ostrava-Zábřeh

3

Plantimal

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Martina Švehláková JA Czech
Lukáš Dadej Marketing Heroes
Vu Manh Tung Verizon Czech s.r.o.
Michaela Kudelova Verizon
Nela Trávníčková Verizon Czech, s. r. o.
Jan Lejsal Verizon Czech s.r.o.
Renata Fulínová EY
Tereza Průchová Dermacol, a.s.

 

Výsledky za Kraj Vysočina

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Raindye

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou

2

Philyra

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou

3

Mapalik

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Jindra Sýkorová Dobry anděl
Veronika Přibylová Dermacol
Martin Felenda Schaffer&Partner
Petr Dimitrov International School of Prague
Alexandra Lemerová Personal Connect s.r.o.
Katarína Balcová JA Czech
marek sojak HP Inc
Lucie Primáková NN Životní pojišťovna

 

Výsledky za Jihomoravský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Monst

Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice

2

Roze Brand

Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno

3

PulseBoard

Gymnázium Boskovice

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Dana Brandenburg Nadace České spořitelny
Karel Vlach ENBRA, a.s.
Petr Laštůvka Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
Radim Zemánek ThermoFisher
Petr Meloun Nadační fond pomoci
Jana Vlachová Rasochová ENBRA a.s.
Irena Brichtova Brichta & Partners sro
Michal Bernard JA Czech

 

Výsledky za Jihočeský a Plzeňský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

BeneVia

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek

2

Lucky Candles

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany

3

BeadElegant

Obchodní akademie, České Budějovice

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Jan Beneš Beneš & Michl s.r.o.
Hana Myslivcová JA Alumni
Gabriela Repková JA Czech
Miroslava Kvapilová JA Alumni Czech
Tomáš Urban ABRA Software a.s.
Karel Hořínek SAP Concur
Petr Trešl HP Inc.
Radek Šoltys Provident Financial

 

Výsledky za kraj Hlavní město Praha

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

WooCube

Střední škola umělecká a řemeslná Praha

2

Re-seed

Střední škola automobilní a informatiky

3

Pill Buddy

PRAGUE BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení: 

Senta Čermáková

Deloitte CZ

Zuzana Burianova

Nestlé

Ing. Dagmar Pokorná, MBA

SATPO management, s.r.o.

Zuzana Mravík Zelenická

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Gita Vargas

HP

Kristýna Vaňousová

Janssen Pharmaceutical - Johnson & Johnson

Ida Růžičková

NN Životní pojišťovna N.V.

Vojtěch Holčák

ExxonMobil

Kamila Cimoradská

Flemedia

Denisa Smržová

JA Czech

  

KRAJŠTÍ PARTNEŘI SOUTĚŽE

   

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!