Skip to the content

 

Výsledky za Olomoucký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Happy Doggo

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

2

La Vie Design

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

3

Dezi Bubbly

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18
N/A

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Bořivoj Minář

CONTECHIN GROUP s.r.o.

Simona Rudická

Krajský úřad Olomouckého kraje

Martina Járková

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Zdeňka Vondráčková

HSBC

David Hubáček

Česká spořitelna a.s.

Amy Megan Love

JA Alumni Czech, z. s.

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

 

 

Výsledky za Moravskoslezský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Fenomény 21. století

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Lenka Ďurková

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.

Miluše Psotová

Okresní hospodářská komora Opava

Katerina  Ksandrova

Know Limits

Martin Felenda

Schaffer & Partner

Alexandra Lemerova

Personal Connect s.r.o.

Tereza Hyšková

JA Alumni Czech, z. s.

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

 

Výsledky za Liberecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Marmošky

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Jaroslav Appeltauer

European Compensation Services s.r.o.

Martin Šebek

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

Radka Minaříková

Keen Software House

Patrick Kielty

City Projects Company s.r.o.

Jan  Louda

IBM CZ

Tereza Hyšková

JA Alumni Czech, z. s.

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

 

Výsledky za Královéhradecký kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Look Up

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Jaroslav Šeba

JA Alumni Czech, z. s.

Jana Hanušová

Centrum investic, rozvoje a inovací

Daniela Antropiusová

Centrum investic, rozvoje a inovací

Karel Hampl

BENE FACTUM a.s.

Robert Žamboch

Deloitte

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

 

Výsledky za Kraj Vysočina

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Baka Cosmetics

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

2

BiNara

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

3

Baer da mot

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Ondřej Rázl

Krajský úřad Kraje Vysočina

Milan Pilař

Centrum Vysočina, o. p. s.

Martina Jindrová

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Veronika  Přibylová

Dermacol, a.s.

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

Monika Enguyenová

JA Alumni Czech, z. s.

 

Výsledky za Jihomoravský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Sweet Darkness

Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

2

inPocket

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace
N/A

3

Snack Time

Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

David  Kašper

Purple Holding a.s.

Eva Drgačová

AT&T

Ivo Minařík

Krajský úřad Jihomoravského kraje

Lukáš Dadej

Marketing Heroes s.r.o.

Karel Vlach

ENBRA

Lucie Štichová

JA Alumni Czech, z. s.

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

 

 

Výsledky za Jihočeský kraj

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Coraline

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Martina Vilma Kovarova

Schwan Cosmetics

Petr Dimitrov

International School of Prague

Daniel Seman

Taste, a.s.

John Winkler

Expobank CZ a.s.

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

Matěj Vondřich

JA Alumni Czech, z. s.

 

 

Výsledky za kraj Hlavní město Praha

Pořadí Studentská firma Škola Logo  Promo video

1

Kiara parfumes

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

2

Herbee

Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

3

CK Covid - 20

Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o.
N/A

 

Rozhodovala porota (ať již distančně či v on-line setkání) ve složení:

Marie  Doušová

Nestlé Česko, s.r.o.

Filip  Kuchař

Magistrát hlavního města Prahy

Senta Čermáková

Deloitte

Dagmar Pokorná

SATPO

Ladislav Možný

Microsoft s.r.o.

Matěj Vondřich

JA Alumni Czech, z. s.

Martin Smrž

Junior Achievement o.p.s.

 

 

Výsledky budou zveřejněny 21.1.2021

Výsledky budou zveřejněny 25.1.2021

Výsledky budou zveřejněny 26.1.2021

Výsledky budou zveřejněny 27.1.2021

Výsledky budou zveřejněny 28.1.2021

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!