Skip to the content

Mentoři JA Czech

JMÉNO SPOLEČNOST
Magda Kolinska 24 Services Group s.r.o.
Jaroslav Řasa ABRA Software a.s.
Martin Jirmann ABRA Software a.s.
Ondřej Špulka ABRA Software a.s.
Tomáš Urban ABRA Software a.s.
Petr Částka ACCA
Vojtěch Sůva Accenture Central Europe, B. V.
Douglas Wong ADC Blackfire Entertainment
Aleš Simr AT&T
Andrzej Rygiel AT&T
Barbora Belova AT&T
Barbora Plašilová AT&T
Daniel Hlaváč AT&T
Daniel Tománek AT&T
Eva Drgačová AT&T
Filip Šustaček AT&T
Hana Balíková AT&T
Ing. Zoltan labai AT&T
Ivan Bundzik AT&T
Jakub Glockner AT&T
Jakub Kovalský AT&T
Jan Michalčák AT&T
Jan Slivečka AT&T
Jaroslav Mareček AT&T
Jiří Musil AT&T
Jiří Pospíšil AT&T
Jiří Slováček AT&T
Kateřina Velká AT&T
Ladislav Venc AT&T
Lorcan Cook AT&T
Marek Wiecek AT&T
Mária Hodošiová AT&T
Martin Branč AT&T
Petr Novák AT&T
Radim Zemánek AT&T
Roman Mezírek AT&T
Zdeňka Kubinová AT&T
Zuzana Brančová AT&T
Zuzana Prazenkova AT&T
Monica Pignal Bata Shoe Foundation
Denisa Jandová BAŤA, akciová společnost
Jiří Chudárek BAŤA, akciová společnost
Marco Farnetani BAŤA, akciová společnost
Ondřej Cedidla BAŤA, akciová společnost
Shervin Chua BAŤA, akciová společnost
Tereza Svačinová BAŤA, akciová společnost
Tomáš Novotný BAŤA, akciová společnost
Karel Hampl BENE FACTUM a.s.
Jan Beneš Beneš & Michl s.r.o.
Pavlína Kusá Bloomberg L.P. Czech Republic branch
Jan Hubka BP Lumen s.r.o.
Lukáš Bárta BP Lumen s.r.o.
Veronika Teichmanová BP Lumen s.r.o.
Irena Brichta Brichta & Partners, s.r.o.
Viktoriia Zhovnovata CEMEX
Daniela Antropiusová Centrum investic, rozvoje a inovací
Jana Hanušová Centrum investic, rozvoje a inovací
Jaroslav Novotny Ceska Produkcni
Daniel Kloud Citibank
Ján Firda Citibank
Jan Holý Citibank
Jiří Kraus Citibank
Luboš Zítka Citibank
Nikola Burešová Citibank
Petra Štěpánková Citibank
Radek Havlín Citibank
Tomáš Kadlec Citibank
Tomáš Stříbrný Citibank
Anna Wojtková Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
Ladislav Jelen Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
Bořivoj Minář CONTECHIN GROUP s.r.o.
Martin Mušínský Continental Barum s.r.o.
Radka Jansová core questions s.r.o.
Irena Müllerová CZ LOKO a.s.
Jakub Hájek Czechinvest
Tomáš Vlasák Czechinvest
Vít Čermák Czechinvest
Ing. Vít Klapka Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
David Hubáček Česká spořitelna a.s.
MgA. Andrea Kseničová Česká televize
Robert Žamboch Deloitte
Senta Čermáková Deloitte
Ivan Tatchev Delta Pont, s.r.o.
Daniel Král Dermacol, a.s.
Ing. Veronika Přibylová Dermacol, a.s.
Lenka Strnadová Dermacol, a.s.
Valéria Gazdová Dermacol, a.s.
Miroslav Hofmann Digi Flow GmbH
Matěj Krejčí DigiDetox
Radim Zemanek Dixons Carphone
Patrick Kielty Doctor Talent
Adam Ábelovský Duke Manufacturing C.R. s.r.o.
David Brodníček Duke Manufacturing C.R. s.r.o.
Jan Mohnert Duke Manufacturing C.R. s.r.o.
Jan Pravda Duke Manufacturing C.R. s.r.o.
Brigitte Lintner E Tentschert s r o
Karel Vlach ENBRA
Radovan Slaný ENBRA
Bc. Petr Herynek Ergotep, družstvo invalidů
Alice Machová Ernst & Young, s.r.o.
Denisa Laubrová Ernst & Young, s.r.o.
Jakub Tesař Ernst & Young, s.r.o.
Jan Dosoudil Ernst & Young, s.r.o.
Juraj Hošták Ernst & Young, s.r.o.
Klaudie Gergelyova Ernst & Young, s.r.o.
Lenka Matlesová Ernst & Young, s.r.o.
Lenka Vaněk Ernst & Young, s.r.o.
Lenka Veselá Ernst & Young, s.r.o.
Zbyšek Faja Ernst & Young, s.r.o.
Jaroslav Appeltauer EUCS
Dalibor Trojek EULER HERMES SA, organizační složka
Jan Synek EULER HERMES SA, organizační složka
Lýdia Šoltésová EULER HERMES SA, organizační složka
Michaela Kadeřábková EULER HERMES SA, organizační složka
Adriana Dergam European Technology Chamber
Radka Jansová European Women On Boards
John Winkler Expobank CZ a.s.
Kamila Cimoradská Flemedia
Daniel Galandr Goodystore
Jan Marek Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Josef Haládik Haládik & Partners
Jaroslav Vavřina Harley Davidson Praha
Heinrich Homola Heinrich Homola Household
Lukáš Ešner HSBC
Zdeňka Vondráčková HSBC
Jan Louda IBM CZ
Ing. Miroslav Kunca INELSEV s.r.o.
Petr Dimitrov International School of Prague
Barbora Cílková isobar technologies s.r.o.
Jana Šilarová isobar technologies s.r.o.
Pavel Řezníček isobar technologies s.r.o.
Ivan Šimek Ivan Šimek Household
Jaroslav Kocián J.K. safety
Adéla Fejková JA Alumni Czech, z. s.
Dobromila Danovová JA Alumni Czech, z. s.
Eliška Straková JA Alumni Czech, z. s.
Jaroslav Šeba JA Alumni Czech, z. s.
Jaroš JA Alumni Czech, z. s.
Kateřina Šugárková JA Alumni Czech, z. s.
Lucie Částková JA Alumni Czech, z. s.
Matěj Vondřich JA Alumni Czech, z. s.
Matúš Pravda JA Alumni Czech, z. s.
Michaela Vitvarová JA Alumni Czech, z. s.
Nguyenová JA Alumni Czech, z. s.
Ondřej Mervart JA Alumni Czech, z. s.
Štichová JA Alumni Czech, z. s.
Taťána Hoa Tra Doová JA Alumni Czech, z. s.
Tereza Hyšková JA Alumni Czech, z. s.
Tereza Chybová JA Alumni Czech, z. s.
Valtr JA Alumni Czech, z. s.
Veronika Masná JA Alumni Czech, z. s.
Ivana Chlubná JIC Brno
Pavlína Olšáková JIC Brno
Veronika Rejšková JIC Brno
Vojtech Krmicek JIC Brno
Jiří Hanek Jiří Hanek Household
Michaela Šojdrová KDU-ČSL
Radka Minaříková Keen Software House
Kristin LaRonca Parpel KLP Coaching
Katerina Ksandrova Know Limits
Ing. Miroslav Pajma Komerční banka, a. s.
Luboš Nešpor Komerční banka, a. s.
Ivo Minařík Krajský úřad Jihomoravského kraje
Ondřej Rázl Krajský úřad Kraje Vysočina
Simona Rudická Krajský úřad Olomouckého kraje
Jiří Havelka Krajský úřad Středočeského kraje
Martina Kemrová Krajský úřad Středočeského kraje
Luděk Čekal KUBOUŠEK EU holding a.s.
Lenka Mrázová LMentio s.r.o.
Lukáš Najman Lukáš Najman Household
Filip Kuchar Magistrát hlavního města Prahy
Dušan Fedorčák Machine Learning College
Jakub Klimeš ManpowerGroup s.r.o.
Jan Pivoňka ManpowerGroup s.r.o.
Kamila Žampachová ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Vokáčová ManpowerGroup s.r.o.
Lukáš Dadej Marketing Heroes s.r.o.
Jan Binar McCANN Prague
Klára Palmer McCANN Prague
Patrik Rymeš McCANN Prague
Roman Hůla McCANN Prague
Lukáš Chmela Media Buyers s.r.o.
František Špulák MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Helena Ballánová MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Ivona Agarwal MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Jana Exelová MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Jana Harel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Martin Šebek MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Petr Skala MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Radana Gojišová MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Zbyněk Čepera MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Dalibor Kačmář Microsoft s.r.o.
Jaroslav Šindler Microsoft s.r.o.
Karel Klatovský Microsoft s.r.o.
Ladislav Možný Microsoft s.r.o.
Štěpán Bechynský Microsoft s.r.o.
Miloslav Kucmen Miloslav Kucmen Household
Eva Fukarová Moravská zemská knihovna v Brně
Lenka Ďurková Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.
Jana Hrabáková MUCOS Pharma CZ s.r.o.
Vladimír Šulc MUFG Bank (Europe) N.V. Prague Branch
Tereza Podhorská Můžeš podnikat
Lukáš Netík MyQ
Pavel Velev Nadace Tomase Bati
Ivana Malá Neit Consulting
AZENETH FERRERO RUSSELL NEORIS Czech Republic s.r.o.
Lusine Yeremyan NEORIS Czech Republic s.r.o.
Mario Rouede NEORIS Czech Republic s.r.o.
Mihai Anton NEORIS Czech Republic s.r.o.
Jana Bártová Nestlé Česko, s.r.o.
Marie Doušová Nestlé Česko, s.r.o.
Zdeňka Matoušková Nestlé Česko, s.r.o.
Boris Gomez NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Diana Michalčová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Dita Machaňová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Dita Šamlová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Dominika Kadeřábková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Dušan Kočí NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Hana Knéblová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Hana Kymličková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Ida Růžičková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Iva Palinková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Iveta Hronová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Jan William Dvořák NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Jana Bartková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Jana Kopáčiková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Jiří Zdeněk NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Karel Nosek NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Ladislava Kreisingerová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Libor Karvay NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Lucie Zavadská NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Lukáš Kratochvíl NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Martina Járková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Martina Jindrová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Michaela Hurtová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Milan Tomášek NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Pavel Malý NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Petra Marková NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Ronald Lipták NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Samuel Alezár NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Tereza Dupaux NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Tomáš Hurych NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Tomáš Písečný NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Veronika Dohnalová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Vladimír Čejka NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Zuzana Fendrychová NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Lukas Hula NPI ČR – Národní pedagogický institut České republiky
Miluše Psotová Okresní hospodářská komora Opava
Alexandra Lemerova Personal Connect s.r.o.
Petr Kovařík Pražská čokoláda
Součková Pražský inovační institut
David Kašper Purple Holding a.s.
Andrea Palanova PwC
Dalibor Herbrich QuickJOBS
Daniel Galandr r4future s. r. o.
Radoš Horáček Radoš Horáček Household
Karel Plánička Raiffeisenbank a.s.
Ludmila Svatošová Raiffeisenbank a.s.
Marek Strachota Raiffeisenbank a.s.
Martin Sedlář Raiffeisenbank a.s.
Miroslav Hladík Raiffeisenbank a.s.
Pavel Kočí Raiffeisenbank a.s.
Richard Vlk Raiffeisenbank a.s.
Šárka Spáčilová Dubovcová Raiffeisenbank a.s.
Tomáš Klimeš Raiffeisenbank a.s.
Wojciech Bełch Raiffeisenbank a.s.
Ctibor Machala REMAX CZ, s.r.o.
Jiří Chudoba REMAX CZ, s.r.o.
Jolana Matuštíková REMAX CZ, s.r.o.
Pavel Hassman REMAX CZ, s.r.o.
Pavel Krista REMAX CZ, s.r.o.
Roman Meliška RM
Ladislav Mertlík Rogelli
Jana Mikulasova SAMAK
ZDENĚK MIKULÁŠ SAMAK
Zuzana Zelenicka Samsung
Ahmed Toubar SAP
Anca Daniela Dragan SAP
Anna Janíčková SAP
Arthur William Kastler SAP
Barbora Václavíková SAP
Denisa Mifková SAP
Elena Romanenko SAP
Elena Tumanov SAP
Hana Krausová SAP
Jan Dedecek SAP
Jana Doubková SAP
Katerina Votrubcova SAP
Marcela Toševová SAP
Maria Gabriela Singureanu SAP
Mariia Martynova SAP
Martin Lašek SAP
Monika Jabůrková SAP
Oliver Bonchanoski SAP
Stela Koleva SAP
Stéphanie Théodose SAP
Tomáš Meisner SAP
Viktoria Timková SAP
Dagmar Pokorná SATPO
Bc. Radek Vyhnálek, MBA SeneCura SeniorCentrum Plzeň
Aneta Kapuciánová Seznam.cz a.s.
Jan Šebek Seznam.cz a.s.
Jozef Štyrák Seznam.cz a.s.
Michaela Svobodová Seznam.cz a.s.
Ondřej Sitta Seznam.cz a.s.
Tomáš Kazatel Seznam.cz a.s.
Veronika Matúšů Seznam.cz a.s.
Vítězslav Víšek Seznam.cz a.s.
Zuzana Neupauerová Seznam.cz a.s.
Zuzana Papežová Seznam.cz a.s.
Matěj Kapošváry Shopsys s.r.o.
Martin Felenda Schaffer & Partner
Martina Vilma Kovarova Schwan Cosmetics
Oskar Baschiera SLÁVIK & STELL
Tereza Knířová Sodexo pass
Aleš Stluka Stanice O a.s. (Óčko TV)
Veronika Matysová Stanice O a.s. (Óčko TV)
Daniel Seman Taste, a.s.
Michael Koch Taste, a.s.
Dušan Sviečka Technologické inovační centrum, s.r.o.
Francesco Gualano TP Vision Europe B.V.
Monika Žáková United canine culture development center Pingyang Zhongai, Beijing, (ex Škoda Auto)
Ing. Eva Hnátková, Ph.D. Univerzita Tomáše Bati
Ing. Hana Chovancová Univerzita Tomáše Bati
Ing. Petra Barešová, Ph.D. Univerzita Tomáše Bati
Jarmila Roubínková Univerzita Tomáše Bati
Prof. Igor Emri Univerzita Tomáše Bati
Prof. Ing. Petr Sáha, CSc. Univerzita Tomáše Bati
Sofiya Ogurtsova UNYP
Jiri Plihal UTIA - Akademie Ved
Václav Nedvídek Vamed Mediterra a.s.
Jaroslav Šmarda Vema, a. s.
Ing. Vladimíra Rubinsteinová Vilémov Business Operation, s. r.
Karel Burda Vysoké učení technické v Brně
Pavel Mašek Vysoké učení technické v Brně
Petr Číka Vysoké učení technické v Brně
Prof. RNDr. Vladimír Aubrecht, Csc. Vysoké učení technické v Brně
Ing. Věra Slavíková Výtahy Pardubice, a.s