Skip to the content

JA Citi Innovation Camp

Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli, milí studenti,

Srdečně Vás zveme na další z našich akcí zaměřených na finanční vzdělávání studentů.
Tentokrát jsme pro Vás ve spolupráci s JA Slovensko a  finanční institucí Citibank připravili

INNOVATION CAMP

SOUTĚŽ PRO STUDENTY STŘEDNÍCH ŠKOL

Zúčastni se jedinečné akce a staň se tvůrcem a propagátorem inovativních nápadů. Vyzkoušíš si práci v týmu, komunikaci, prezentaci a obhajobu svých nápadu před odbornou porotou!

Soutěže se zúčastní 96 českých, moravských a slovenských středoškoláků rozdělených do několika týmů. Soutěžící čeká intenzivní program plný praktických aktivit a teambuildingu. Vaším úkolem bude přijít s novým řešením reálného problému z oblasti finanční gramotnosti. Téma zadání bude až do oficiálního zahájení soutěže utajeno. Každý tým bude svůj koncept prezentovat před odbornou porotou.

NEJLEPŠÍ 3 TÝMY ZÍSKAJÍ HODNOTNÉ HMOTNÉ CENY!

Registrace přihlášek na Innovation Camp probíhá  ZDE. Společně s vyplněním přihlášky je nutné zaslat sken podepsaného souhlasu se zpracováním osobních údajů, který vám na základě vyplnění formuláře zašleme emailem.

Uzávěrka přihlášek je 17. 10. 2019. V případě, že se z jakéhokoli důvodu nebudete moci zúčastnit, informujte nás na tel. 774 520 446 a případně nám sdělte jméno náhradníka, děkujeme!

Termín akce: 23. 10. 2019, 8:00 – 17:00

Místo: Brno,  Střední škola informatiky, finančnictví a poštovnictví, Čichnova 23

Podmínky účasti:

  • Z jedné školy se přihlašují 4 studenti + 1 náhradník. Týmy budou sestaveny ze studentů různých středních škol tak, aby v jednom týmu nebyli spolužáci z jedné školy.
  • Studenti mladší 18 let musí mít s sebou pedagogický dozor.
  • Je potřeba, aby se přihlášení studenti zúčastnili celého průběhu soutěže, od začátku v 8:00 až do ukončení v 18:00 hodin. V případě, že se v požadovaném čase soutěže zúčastnit nemůžete, dejte příležitost studentům, kteří se zúčastnit chtějí a mohou. Prosíme, spojení z Vaší lokality do Brna si zjistěte předtím, než se přihlásíte.

Přibližně týden před akcí Vám zašleme potvrzení o účasti a podrobný harmonogram.

Účast na Innovation Campu včetně občerstvení je pro účastníky i doprovod zdarma.
Dopravu a případné ubytování si účastníci hradí sami.

Na místě lze zajistit ubytování v internátu přímo v areálu školy za cenu 350 Kč/osoba/noc. Pro objednání ubytování kontaktujte paní E. Kneslovou na tel. 541 123 364  nebo emailu elena.kneslova@cichnovabrno.cz.

Za tým JA Czech srdečně zdraví

Alena Aichlmanová

Project Manager / projektová manažerka

+420 774 520 446

alena@jaczech.cz

STAŇTE SE PARTNEREM JA CZECH A PODPORUJTE S NÁMI VZDĚLÁNÍ MLÁDEŽE

Rozvíjejte s námi studenty

Programy JA Czech projde ročně téměř deset tisíc studentů, pomozte nám toto číslo navýšit. Přispějte s námi k rozvoji vzdělání a potenciálu mladých lidí!